MFD
Ürün Kodu : Mfd
(0) yorum yapıldı
4,320.00 TL   Kdv Dahil
Bu ürün satışa kapalı

Define Çubukları

Altın Çubukları

Adrenalin Define Çubukları MFD en iyi alan tarama gelişmiş yapısı sayesinde 100 metre çap içerisinde var olan ( telefon, baz istasyonu, uydu sinyalleri vb ) yüksek dalga frekansları eleminize edebilir.

Sadece MFD Define Çubukları modelinde bulunan gelişmiş eleminasyon özelliği sayesinde arama yapılacak alanda yanlış hedeflere yönlendirebilecek olan yalancı sinyaller eleminize edilebilir.
MFD çalıştırıldıktan sonra yarım saat süre boyunca toprağın altına ve toprağın üst bölgesine özel sinyaller gönderilir. Gönderilen özel sinyaller sonucunda mineraller gibi yalancı sinyaller elemeninize edilir. Adrenalin MFD ile toprak altına özel sinyaller gönderilir bu sayede aranan nesne ( rezonans ) iyi reaksiyona geçirilmiş olur. Minerallerin oluşturduğu yalancı manyetizmalar pasifize edilerek reaksiyona geçirilen nesneden açığa çıkartılan elektron oranı ve manyetik alan, algılama yapılabilmesi için 1000 kat yükseltilmiş olur. Elektron ve manyetik alan algılayıcı elektronik ünite mineraller gibi yalancı ve yanlış sinyallerden temizlenmiş bölgede sadece reaksiyona geçirilen nesneden açığa çıkartılan elektronları ve manyetik alanı tespit eder.

Altın Çubukları

MFD diğer Altın Çubukları cihazlarından farklı olarak iki ayrı elektronik bileşenin birleşiminden oluşmuştur.

1. Frequency generator ve Signal transmitter MFD’ nin sinyallerini toprağın altına ve toprağın üst bölgesine gönderme işlemini gerçekleştirir. Aranacak alan boşluk veya iyi metal cinsi isteğe bağlı olarak seçilip tarama metal eliminasyon işlemi bu sistem aktif olduğunda gerçekleştirilir.

2. Signal Finder sinyal alıcı algılayıcı ünite, signal generetor ve signal transmitter üniteleri kullanılmadan, bağımsız olarak çalışabilir. Boşluk ve metal tespiti yapabilir . Adrenalin Altın Çubukları Signal finder, el yapımı alan taramaların aksine sadece Adrenalin MFD Boşluk Bulma Çubukları sisteminde bulunan mineral eliminasyon ve metal ayrım özelliğine sahiptir. Tüm metaller ve kapalı boşluk yapıları tespit edilebilecektir. Toprak altında bulunan her metal birbirinden farklı manyetik kimliğe sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları alıcı sistem ve çubuklar üzerinde her metal için farklı itme ve çekme kuvveti uygular. Sadece Adrenalin MFD alan tarama sisteminde bulunan gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde metallerin manyetik farklılıklarının algılayıcı çubuklar üzerindeki muhtemel tepkisel farklılıkları anlaşılabilmektedir.

Altın Çubukları

Bu sayfamızdaki ürün açıklamasının amacı okuyucularımızın sahibinden satılık define çubukları en iyi altın çubukları fiyatları boşluk bulma çubukları define arama çubukları yorumları boşluk arama çubukları
gibi önemli konularda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz iletişim numaralarımızdan ulaşabilir.

Boşluk Bulma Çubukları
TEKNİK ÖZELLİKLER
İşlemci
Ekran Çözünürlüğü
Arama Mesafesi
Algılama Derinliği
Algılayıcı
Ağırlık
Pil Gereksinimi
Çalışma Isısı
Arama Seçenekleri
Çalışma Modu
Garanti Süresi
8bit, 10bit ADC
128×64 piksel
100 Metre
6 Metre
WCC %L Çubukları
8kg
6 Adet AA Pil ve 1 Adet 9V Pil
0C – 50C
Altın, Gümüş, Boşluk
Alıcı – Verici Sistem
2 Yıl
MFD ALAN TARAMA VİDEOLARI
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Benzer Ürünler
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?