0850 840 33 73
  0535 744 34 36
  • Visionary
  • Visionary
  • Visionary
Visionary
Ürün Kodu : visionary pro         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
65,733.80 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Altın Dedektörü

VISIONARY yeni GBS teknolojisi ile üretilmiş 3D metal dedektörü’dür. VISIONARY en hassas ve kararlı metal tespiti yapan dedektörler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar yapılan araştırmaların sonucunda geliştirilmiştir. Dünya çapındaki profesyonel hazine arayıcıları için sağlam ve compact yapıda üretilmiştir.

Doğal altın ve diğer demir dışı ( Non Ferrous ) metal nesneleri derinden algılamak için geliştirilmiştir. Bu dedektör tuzlu sudan, çoğu mineralli zemin türünden manyetik kayalardan veya sıcaklık değişikliklerinden etkilenmeyerek neredeyse hiç derinlik kaybetmeden algılama yapacak şekilde tasarlanmıştır. Özel tasarlanmış elektronik algılama sistemleri zeminden gelen hayali sinyalleri iptal eder. Mineralden etkilenmeden metal nesnelerden gelen sinyalleri karalı şekilde tespit eder.

VISIONARY ile boşluk tespiti yapılabilir. Boşluğun ebatı ve tahmini derinliği lcd ekranda grafik şekli yardımı ile tahmin edilebilir. Boşluk bulma özelliği sayesinde açık veya kapalı olan mezar, mahzen, tünel gibi boşlukları 4 metreye kadar tespit edebilir.

Adrenalin VISIONARY ile tespit edilen metal hedefin derinliği hesaplanabilir. Tespit edilen metal hedefin çap bilgisi tanımlandığında dedektör derinliği otomatik olarak hesaplayacaktır.

Android 3D yazılım ile cep telefonu veya tablet bilgisayar yardımıyla alınan veriler 3D görüntülü olarak incelenip analiz yapma imkanı sağlamaktadır. 3D analiz sayesinde tespit edilen hedefin şekli, boyutu ve tahmini derinliği hakkında fikir edinilebilir.

En kötü çevre koşullarında çalışabilmesi için geliştirilen elektronik devre tasarımı elektrik hatlarından kaynaklanan parazitlenmeyi engellemek için doğru sinyaller üretir ve her koşulda çok yüksek algılama derinlikleri sunar.

Çok kolay kullanımı sayesinde hiç dedektör kullanmamış kişiler dahi VISIONARY’in tüm özelliklerini öğrenip kullanmaya başlayabilir. VISIONARY kolay kullanımı sayesinde, define arayıcıları, jeofizik mühendisleri, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

VISIONARY profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır küçük ve büyük başlıklar ile kullanılabilir. Büyük arama başlıkları orta ve büyük metal nesnelerin tespiti için çok yüksek algılama derinlikleri sunar. Küçük arama başlıkları tek para veya altın parçaları gibi küçük nesnelerin tespitinde kullanılmak için tercih edilir.

Darbe teknolojisi sayesinde zorlu toprak koşullarında mineralden etkilenmez derinlik kaybetmeden arama yapılmasına olanak verir

Her tip metale karşı yüksek algılama hassasiyetine sahiptir. Manyetik demir oksitlenme oluşan zorlu arazilerde bile VISIONARY, Ground Balans Sistemi kullanıldığında, hem demir ve hem de demir olmayan diğer metaller (altın, gümüş, bronz v.b.) için olağanüstü derinlik kabiliyeti sunacaktır. Diğer cihazlar zemin etkilerinden sıkça etkilenir ve bu da daha derin tespitlerde derinliği azaltmaktadır.

Derinlik tespit testlerine göre ( havada yapılan testler ) sonuçlar birçok tipteki toprağa göre neredeyse aynıdır. Standart darbe indüksiyonlu (Pulse Induction) veya sinüs dalga tipi VLF-TR dedektörlere göre çok daha fazla algılama derinlik mesafesi sunmaktadır.

VISIONARY ile tamamına yakın toprak türlerinde veya “hava testlerinde” neredeyse aynı derinlikteki nesneler saptanabilmektedir. VISIONARY’in altın, gümüş ve bakır gibi demir olmayan madenlere karşı olan yüksek hassasiyeti yeni hedef analizi ve birçok değişik tespit amaçlı fonksiyonu cihazı üstün hale getirmektedir.

VISIONARY, ile tespit edilen her metal için LCD ekranda ( 00 – 99 ) rakamsal ID değerleri ile sınıflandırır. Dedektör okumadan kaynaklanan gecikmeye bağlı olarak metal ayrımı yapar. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini rakamsal ID değerleri ile sınıflandırır.

VISIONARY aynı zamanda zorlu toprak şartlarında 35 cm DD başlıkla daha kararlı demir ve demir olmayan diğer madenler için hedef analizi sunmaktadır. Dedektör aynı zamanda kulaklık veya hoparlör yolu ile sesli uyarı vermektedir.

Büyük arama başlıkları kullanarak çivi veya folyo tipi istenmeyen küçük objeleri görmezden gelir. Bu sayede daha büyük ve daha derinde yer alan objelere odaklanabilirsiniz. VISIONARY ufak tespit başlıkları bağlandığında, derinde yer alan ufak objeleri tespit konusunda mükemmel bir araçtır.

VISIONARY AVANTAJLARI

Pulse GBS sistemi ( Ground Balans System ) ile büyük çaplı başlık kullanma ve toprağa yüksek iletim gücü avantajlarına sahiptir.

Bunlar özellikle derinde yapılan tespitlerde gereklidir.

Çerçeveye takılı farklı boyut ve şekildeki kablolu başlıklar herhangi bir ayarlama gerektirmeden VISIONARY’e bağlanabilir.

Dedektöre farklı başlık sistemleri ile otomatik olarak uyum sağlayacak, özel adaptasyon devresi ilave edildi.

Bu da, herhangi bir başlıkla bağlanıldığında, sıra dışı derinlik kabiliyeti sağlamaktadır.

Tespit başlığının çapı büyüdüğünde büyük objelere olan hassasiyet de artacaktır.

Aynı zamanda, daha küçük objeler daha az hassasiyetle tespit edileceklerdir.

Büyük nesneleri tespit etmek ve küçük objeleri görmezden gelmek için büyük başlık kullanımı tercih edilir.

Büyük başlıklar çok derinlerden tespit imkanı sunmaktadır

VISIONARY Dedektör Seti (Standart)

Ana ünite, taşıma çantası, omuz askısı, hızlı şarj cihazı (100-240VAC), kulaklık, kullanım kılavuzu ile birlikte 110cm x 110cm çerçeve başlık veya uçurtma başlık aparat seti, teleskopik tutma kolu 3 adet çubuk ile birlikte 35cm double D başlık’tan oluşmaktadır.

METAL İLETKENLİK DEĞERLERİ

00-40    Bakır, Pirinç, Bronz

40-50    Gümüş, Alüminyum, Büyük Altın

50-70    Demir, Çelik

65-88    Karışım Metal (Teneke), Kurşun

89-98    Küçük Altın, Platin, Parlak Metaller (küçük)

 

Tespit Derinlikleri
Maden türü / tespit başlığı35 cm DD başlık
110cm x 110c m
kare başlık
 1,5 x 1,5 m


Kare başlık


Gümüş para çap = 2,5 cm      50 cm
 (X)(X)
Pirinç levha 10 x 10 cm    100 cm
145 cm170 cm
Teneke Kutu (Cola vb) 0,33 l    120 cm
165 cm200 cm
Demir kutu 30 x 18 x 15 cm    170 cm
280 cm340 cm

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Benzer Ürünler
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
   Hızlı Gözat
   Satın Al
Bakır Piramit Keops Bakır Piramit Keops
Tükendi
   Hızlı Gözat
   Satın Al
Bioenerji Anteni Bioenerji Anteni
   Hızlı Gözat
   Satın Al
telekinezi enerji çarkı
telekinezi
370.00 TL
Tükendi
   Hızlı Gözat
   Satın Al
derin define dedektörü. tektek dedektörü, derin define dedektörü. tektek dedektörü,
Garrett At Pro
32,866.90 TL
Tükendi
   Hızlı Gözat
   Satın Al
garrett euro ace garrett euro ace
Tükendi
   Hızlı Gözat
   Satın Al
simplex dedektör simplex dedektör
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
   Hızlı Gözat
   Satın Al
uygun fiyata kaliteli dedektör. uygun fiyatlı dedektör, tektek dedektörü, derin arama dedektörü, nokta simplex dedektör, yeraltı görüntüleme, 2metre derinlik. uygun fiyata kaliteli dedektör. uygun fiyatlı dedektör, tektek dedektörü, derin arama dedektörü, nokta simplex dedektör, yeraltı görüntüleme, 2metre derinlik.
   Hızlı Gözat
   Satın Al
Define arama çubukları, altın arama çubukları, altın arama çubuğu, alan tarama çubuğu, hazneli çubuklar, hazneli alan tarama, boşluk çubuğu, titanyum çubuk, dörtlü çubuk, dörtlü alan tarama. Define arama çubukları, altın arama çubukları, altın arama çubuğu, alan tarama çubuğu, hazneli çubuklar, hazneli alan tarama, boşluk çubuğu, titanyum çubuk, dörtlü çubuk, dörtlü alan tarama.
Tükendi
   Hızlı Gözat
   Satın Al
Define arama çubukları, altın arama çubukları, altın arama çubuğu, alan tarama çubuğu, hazneli çubuklar, hazneli alan tarama, boşluk çubuğu, titanyum çubuk, dörtlü çubuk, dörtlü alan tarama. Define arama çubukları, altın arama çubukları, altın arama çubuğu, alan tarama çubuğu, hazneli çubuklar, hazneli alan tarama, boşluk çubuğu, titanyum çubuk, dörtlü çubuk, dörtlü alan tarama.
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
   Hızlı Gözat
   Satın Al
Define arama çubukları, altın arama çubukları, altın arama çubuğu, alan tarama çubuğu, hazneli çubuklar, hazneli alan tarama, boşluk çubuğu, titanyum çubuk, dörtlü çubuk, dörtlü alan tarama.
özel satış
1.00 TL
Tükendi
   Hızlı Gözat
   Satın Al
Altın arama Altın arama
   Hızlı Gözat
   Satın Al
Define arama çubukları, mineralli çubuk, rulmanlı çubuk, altın arama çubuğu, alan tarama çubuğu, hazneli çubuk, hazneli alan tarama, boşluk çubuğu, titanyum çubuk, dörtlü çubuk, dörtlü alan tarama, 4l Define arama çubukları, mineralli çubuk, rulmanlı çubuk, altın arama çubuğu, alan tarama çubuğu, hazneli çubuk, hazneli alan tarama, boşluk çubuğu, titanyum çubuk, dörtlü çubuk, dörtlü alan tarama, 4l
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.