• Titanyum Statik Saplı. Altın gümüş boşluk için ideal çubuk.
  • Titanyum Statik Saplı. Altın gümüş boşluk için ideal çubuk.
  • Titanyum Statik Saplı. Altın gümüş boşluk için ideal çubuk.
  • Titanyum Statik Saplı. Altın gümüş boşluk için ideal çubuk.
  • Titanyum Statik Saplı. Altın gümüş boşluk için ideal çubuk.
  • Titanyum Statik Saplı. Altın gümüş boşluk için ideal çubuk.
Titanyum Statik Saplı. Altın gümüş boşluk için ideal çubuk.
Ürün Kodu : Titanyum-S
(22) yorum yapıldı
1,000.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Titanyum alan tarama çubukları .  Şeffaf saplar statik elektrik tutan özel bir maddedir. vücut elektriği üstünde tutar.

41cm uzun Titanyum tel kalınlığı 4 mm dir.

Titanyum çubuklar'ın Boşluk altın ve  gümüş hassasiyeti çok yüksektir.
Sıradan çubuklardan 5 kat daha iyidir

10 mt derinlik 800 mt alan taraması yapabilir.

videolardaki statik elektriklenmiş sapların altını çekmesi bilimsel fiziksel bir olaydır. statik elektrik yüklenmis madde altını çeker.
boşluk ve MIKNATIS TUTMAYAN MALZEMELERDE ÇOK İYİDİR. (altın gümüş bakır bronz v.b)

Bunu usta geçinen Amatörler Bilmez.  BİLİMSEL ÇALIŞIYORUZ.

Titanyum malzemeler %99.98 saflıkta GR 1-2-3-4 ve birçok sektörde kullanılan Ti 6Al 4 V (GR5) alaşımındadır.

Titanyum malzemeler uluslararası ASTM-ISO-ASME-TUV garantidedir

---------------KIRMIZI RENK YOK SADECE  ŞEFFAF RENK SAPLAR------------------------ 

Defalarca yapılan testler Define arama çubukları istatistiksel olarak işe yaradığını gösteriyor.

3 kapalı kova içinde hangisinde altın olduğunun denendiği testte ortalama doğru bilme yüzdesi 33 olması gerekirken bu çubuklar yüzde 80 civarı bir doğruluk oranına sahip. 2. Dünya savaşı sırasında Ruslar çubukları Almanlardan öğrenip geliştirmişler. Askeri amaçlar ve madencilik konusunda kullanmak üzere pek çok test yapılmış. Hangi malzemeden yapılırsa en iyi sonucu verir gibi. labaratuvar ortamında onlarca farklı materyal denenmiş.

Alan Tarma çubukların pek çok yerde tarifleri var. Bu tariflerin %90 ı hiç bir işe yaramaz. Çubuk şekil olarak benzeyebilir. Sağa sola da döner. Kendi yaptığınız çubuğu çalışır duruma getirmeniz için aynı çubuğu en az 20 kere yapmanız gerekir. Kendi çalışan çubuğunu yapan biri varsa aranızda bana hak verecektir. Her seferinde bir şeyler eksik olur defalarca denersiniz bir türlü ayar tutturamazsınız. En sonunda bir ayar denk gelirse kullanılabilecek bir çubuğunuz olur.

Çubukları herkes kullanır yaşı cinsiyeti önemli değil.

Kadınlar erkeklere göre daha iyi kullanıcılardır.

her kan gurubundan kişiler bu çubukları kullanabilir. Sonuç olarak bu çubukların çalışma mantığı yer yüzünün manyetik yapısı ile insanın kendi manyetik alanının uyumlu olmasıdır. Yeryüzündeki manyetik alanı bazı nesneler bozar. Örneğin metaller. Yada su veya büyük boşluklar. İşte bu dengesizliği bulabilmek için define arama çubukları kullanılır. Define arama çubuklarının minerallere gittiği ile ilgili idda da iyi bir çubuk için geçerli değildir. Define Çubukları sonuçta manyetik anormalliklere yöneliyor. Mineralden kasıt manyetik alanı bozan bir maden yoğunluğu ise oraya gidebilir. Manyetik anormallik yaratmayan hiç bir minerale çubuk gitmez. Manyetik alanda sapma yaratanlar genelde metallerdir. Özellikle altın yatakları ve demir yatakları büyük manyetik sapmalar yaratırlar.

Define arama çubukları, Alan tarama ve diğer ekiplanmalara web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Alan tarama ve altın arama cihazlarını taksitli yada kapıda ödeme imkanı ile satın alabilmeniz mümkün. Garantili ürün grubumuz ile define arama işlemlerinizi daha güvenli, hızlı ve profesyonel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ürün gruplarımızı inceleyebilir altın dedöktörü, sarkaç, şakül gibi ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Telefon ve e-mail aracılığı ile de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo imkanı sunmaktayız.

Toplam 22 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
musa
merhaba ben musa bugün kargom geldiçok iyi çalışıyor malzemen bir deneme yapayım dedim gümüş para buldum. bişe lazım olursa burdan dönerim sana çok saol saece gümüş altın çalışıyor.
Bukalemun
yok artık :)) daha deneme yaparken bile malzememi çıkardın çok iyi valla watsuptan bulduğunun resmini atarmısın
memet
ustam kırmızı saplardan vardı bende saplar kırıldı nasıl yaparız. yenisinimi almalıyız tamir olurmu. bu arada çubuklar çok süper çalışıyor
Bukalemun
önce çubuklarımızı beğendiğinize memnun oldum . şimdiki saplar şeffaf aynı malzemeden ve daha dayanıklı kırılması mümkündeğil. gönderin yeni saplardan takalım.
erdal
usta senin bu çubuklar yotubede birisi satıyor ama senin fiyatının 7-8 katı sendenmi alıyor acaba. aynımı.
Bukalemun Alan Tarama
banada link atın bakayım. çubuklar iyi iş yaptığı için toptan alıp satıyorlar olabilir.
Arda
Ustam evet youtube kanalında ben de gördüm sizin çubukları satıyorlar. Aradım senin fiyatın 8 katı satılıyor. Kendim yapıyorum diyor bu çubukları. Buna bir açıklama yaparsanız sevinirim. Kendi Youtube kanalınızdan açıklarsanız da çok iyi olur. Çubukların sizinkinden farklı olduğunu içerisinde mineralde olduğunu söylüyor kendi çubuklarının.
tarık
Ustam S.A. sizin çubukları youtube da kanalı olan birisi 4000 TL’ye satıyor. Sizden toptan alsa bile bu fiyata satması ne kadar doğru? Sizin buna bi el atmanız lazım bence. Ayıptır, 3e 5e alıp bu fiyata satmak sahtekarlıktan başka birşey değildir.
murat içli
merhaba bu çubuklar kan gurubuyla bi alakası varmı çünkü bende hiç çubuk çalışmıyor ,denemediğim çubuk kalmadı diyebilirim kendi yaptığımda oldu satın aldığımda ,ama kesinlikle çalışmıyor bu çubukların çalışma ihtimali varmı artık bu kan gurubuna bende inanmaya başladım saygılar iyi çalışmalar
Bukalemun Alan Tarama
Çubuklar bütün uğraşma larınızı rağmen sizde çalışmıyorsa çakra noktalarınızı uzman birine açtırmanız gerekebilir enerji giriş çıkışınız düzgün değildir çubukları da kendinize göre programlatmanız gerekebilir bu iş için Çubuk programlamasını uzman biyoenerjist lere yaptırabilirsiniz.
Ümit
Hocam daha önce mineralli çubuk almıştım başarılı bulmuştum şimdi işte titanyum statik saplı ilgimi çekti bilgi alabilirmiyim mineralliden farkı nedir
Bukalemun Alan Tarama
titanyumlar daha iui ama gr2 olanı öneririm hem tamamı titanyum hem mşineralli
İsmail
Abi çubuklarınızın aynısını youtube de bİ arkadaş 5 katına satıyor sizce sizden alıyor olabilitmi çünkü çok iyi
Bukalemun Alan Tarama
olabilir çeşitli yerlere veriyoruz
Ismail topuz
Abi bu çubukları youtubeda biri satıyor 8 katı fiyatına kendim yapıyorum diyor ve ağzınıza birşey almadan dirrek altına gider diyor buna bir çare bulun sizinkide aynı özellikler varmi
Bukalemun Alan Tarama
titanyumlarda birşey almanız çok gerekli değildir
Hakan
Gerçekten sadece gümüş ve altınamı gidiyor bronz ve bakırada gitmezmi bu şeffaf saplı olan
b
altın gümüş e hassasiyeti iyidir ama mıknatısın tutmadığı metallerde gider.
Mustafa altubadaş
Bum6 daha iyi minar
Bukalemun Alan Tarama
titanyumlar iyi ama bölgeniz çok aşırı mineralli ise saplar mineralliler tercih edin
Ömer
Çubukların artısı eksisi var mı
Bukalemun Alan Tarama
artı eksi var
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Benzer Ürünler
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?