Titanyum Sarkaç-Şakül
Ürün Kodu : U-650
(0) yorum yapıldı
648.00 TL   583.20 TL   Kdv Dahil
Bu ürün satışa kapalıAlan tarama konusunda çok başarılı diğer bir alettir şakül . yurt dışında  pandül de denir.

Titanyum malzemenin Altın ve Gümüş Hassasiyeti çok çok iyidir.

Gizli define ve zengin maden yataklarını bulmak için Bilinen Hiçbir metotla ve aletle

TİTANYUM PENDULUM dan aldığınız sonucu alamazsınız . sizde zamanla en kıymetli define arama dedektörünüzün o olduğunu anlayacaksınız. kullanmayı iyi öğrendikten sonra çözemeyeceğiniz hiçbir problem kalmayacak.

Sarkac icimizdeki analitik ve sezgisel taraflaramiz arasindaki aciklikda baglanti kurmamiza yarayan bir aracdir. Ilk once bir sarkacin amacini aciklayayim.

Sarkac sorulariniza cevap bulmak icin sallanarak hareket eder. Boylece sorulariniza cevap bulmaniza yardim eder. Bunun disinda kaybolmus birseyinizi bulmanizda,rasyonel ve sezgisel bir bakis acinizi beraber bir dengeye getirmekde bir yardim aracidir. Ayrica vucunuzdaki hastaliklari bulmakda,bunun neden kaynaklandigini ve cozumunu aramakda da yardimcidir. Bilincdisi arastirmalar icin bir aracdir,rasyonel dusunemediginiz bir durumda veya bilimsel bir metoda yardimi ile cevap olabilir. Ayrica ruh cagirma seanslarinda da kullanilir. Rasyonal dusunuldugunde bir butunun parcasi gibidir.

 

Nerede kullanılır
* Çakra kontrolunda: Herhangi bir çakrada tıkanıklık olup olmadığını anlamak üzere çakranın üzerinde tutularak bakılır. Evet programımıza uygun salınımda çakra açıktır, tersi durumunda kapalıdır.

* Kaybolan bir eşyanın bulunması için kullanılabilir Evin içinde mi kayboldu diye sorulabilir. Evet diyor ise elimizde sarkaçla odaları dolaşabilir, dolaplara tutabilir, burada mı diye sorabiliriz.
* İnsan anatomisi gösteren bir resim alınarak o resmin üzerinde sarkaç çeşitli yerlere tutulmak suretiyle herhangi bir kişinin sağlık sorunu hakkında bilgiler almak üzere sorular sorulabilir.
* Herhangi bir gıda maddesinin veya herhangi bir rengin üzerine tutularak, bunun bizim için yararlı olup olmadığı sorulabilir.
* Bir insanın bizimle ilgili düşüncelerinin pozitif veya negatif mi olduğu yolunda sorular sorulabilir.
* Bir mülk alırken veya kiralarken onun olumlu veya olumsuz mu olduğu, orada huzur bulup bulamıyacağımız, oranın negatif ya da pozitif bir ortam mı olduğunu anlamak üzere sorular sorulabilir.
Dikkat edilmesi gereken hususlar
* Sarkacımızı birinin kullandığı yolunda kuşkuya kapılır isek; sarkacı yeniden arıtmamız ve programlamamız gerekir.
* Sarkaca abuk subuk sorular sorarak kötü ve anlamsız konularla uğraşmamız doğru değildir.
* Aynı soruyu defalarca, değişik cümlelerle sormayıp, sarkaç gerekli ve anlamlı yerlerde kullanılmalıdır. .

Titanyum sarkaç
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Benzer Ürünler
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?