• Bakır Piramit Keops
  • Bakır Piramit Keops
  • Bakır Piramit Keops
  • Bakır Piramit Keops
  • Bakır Piramit Keops
  • Bakır Piramit Keops
Bakır Piramit Keops
Ürün Kodu : Bakır Piramit Keops
(0) yorum yapıldı
5,500.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
-
+

Piramit atın oran ölçülerine göre hazırlanmış kit tir. boruları fiyata dahil değildir. 

borular istediğiniz tepe yüksekliğine göre ayrıca fiyata eklenir. yükseklik ölçünüz için whatsapp ten bilgi verin.

resimlerde görünen altın kaplama model görsel amaçlıdır .  

Bakır Piramit'i ne için kullanabilirsiniz?

Piramitler her yerde kullanılır. Meditasyon, Gevşeme ve aile, stresi ekibi ve sakinleşmek, kişisel enerjiyi, çakraları geliştirmek, tedaviden ve derin psikolojik ilişkiler.

Bakır piramit ile Meditasyon yapan insanlar, bilinçalt daha derin ve daha hızlı bir bağlantıyla kurduğunu bildirmiştir.

Güçlü görsel imgeler ve artan bir algıdan bahsederler…

Bakır Piramitte Bakır borular kullanılır, doğal metallerinden biridir. Bakır psişik bir elementtir, iyileştirme, olduğu bilinmektedir.

Bakır piramidin ölçüleri Altın oran yapılandırılmıştır.

 BAKIR PİRAMİTLERİN ETKİLERİ;

1.Enerji Verici; Piramitler huzur ve sakinlik yaratmada, kristallerite ve teşekküllü çakralarıte, yerleştirdikleri herhangi bir alanı olarak doldurmakta ve tutkulu güçlüdür. Bakır piramitler ile kristaller daha fazla kişi için olumlu ve yüklenir. Yorgun kristaller gençleşir ve parlar.

2.Atmosferin İyonlaşması ve Elektromanyetik Kirlenmeden Korunması Piramitler, hava iyileştiriciye yardımcı olan iyileştirmeler. Jeopatik stresin, yıpranma ve bilgisayarların, televizyonların telefonlarının, elektrik hatlarının, wi-fi%27nin vb. Elektromanyetik kirliliğini etkisiz hale getirmek için evin alanlarına bir Piramit de yer.

3. Besinlerin tasarımı ve lezzetlendirilmesi Bakır piramitin suyun özellikleri; Ø  Hücrelerdeki su dozunu ayırma Ø Toksinlerin rolüne ve organizmanın “temizlenmesine” yardımcı olur Ø Cildi gençleştirir Ø Canlılık artırma Ø İyileşmekte olan ve organizmanın hızlandırıcısını hızlandırır Ø Bağışıklık güçlendirmesi Ø Anti-stres etkileri Ø Organizma ile etkileşime içine girmeden (kendi kendine kendine özgü) Ø Cildi, iyileştirici iyileştirmeye yardımcı olur. Meyve ve yaşam gücü prana ile yeniden yüklenir ve piramit biraz zaman geçirdikten sonra lezzetlerini geliştirirler.

4.Niyetlerin tezahürünü kuvvetlendirmek Bir kağıda bir niyet, dua veya dilek yazın ve bakır piramit içine koyun. İmajinasyonlarla birlikte kullanımlarınızın hediyesi

5.Odaklanmanıza yardımcı olur Kendinizi yorgun veya deneyimde size yardımcı olur.

6.Olum temizliği Bir kişiye yardımcı olur.

7.Çakra Dengeleme Piramit Enerjisi, sifa için kullanılabilir. Çakra enerji çalışması için harika bir alet. Çakraların veya enerjinin olması gereken hesaplara uygun.

8.Auranızı Güçlendirmenin Yakınızda bir Piramit'in güvenliğini sağlamanıza yardımcı olur, faydalanır. ve daha yüksek enerji seviyeleri sağlar. Titreşiminizi yükselttiğinizde, yeni bir hayat ve bir dünya.

9.Çalışma alanınızda Ofisinize bir piramit teşvik, desteğinizi, hafızanızı, yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı iş yerinizi enerjiyi artırın.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Benzer Ürünler
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?