Bakır Çubuklar
Ürün Kodu : U009
(22) yorum yapıldı
110.00 TL   Kdv Dahil
Kredi Kartı : 106.70 TL (3 %)
-
+

Define arama da kullanılan radyestezi çubukları.

Bu çubuklar kapıda ödeme seçeneği yok. fiyatı uygun diye çoluk çocuk sipariş veriyor ama kargoda bekliyor almıyor kargo parası ödemekten bıktık. ciddi alıcılar zaten alır.

**Rusya`da arka arkaya yapılan testler, insanın, toprağın derinliklerindeki maddelere karşı, tuhaf bir duyarlık istidadının olduğunu göstermiştir**


Birkaç bilim adamı, bizzat Stalin`in şahsi arazisi üzerinde araştırma yaparak, buldukları neticeyi bilimsel bir dergi olan `The Journal of Electricitiy` (Ocak 1944) de yayınlamak cesaretini de göstermişlerdir. Bu hadise o gün Rus bilim adamları arasında bir hayli yaygınlaşmıştı. Bunun üzerine 100`den fazla bilim adamı (bir kısmı kızıl ordudan) geniş çapta bir radyastezi araştırma yapmaları için görevlendirildi. Belli bir arazi tayin edildi. her birinin elinde normal yaş ağaçtan (Y) şeklinde kesilmiş çubuklar bulunuyordu. Bu çubuklar su olan bölgeye gelindiğinde esrarengiz bir şekilde duyarlık gösteriyorlardı. Sonunda `Bilimsel Komisyon` radyastezi çalışmalarına `evet` diyerek, çubuklara da `Büyücü değneği` ismini verdiler. İşin ilgi çekici bir yanı da bu radyastezi çubuklarının duyarlılığına hiçbir maddi kuvvet mani olamıyordu. Kauçuk eldiven takıyorlar, değişik maddelerden mamul zırh giyiyorlar yine de bu çubuklar harıl harıl çalışıyor ve insandaki esrarengiz istidatlarla alakaya devam ediyorlardı...


HER YAŞTA MESLEK VE KONUMU FARKLI KİŞİLER ÇUBUK KULLANMAYI ÖĞRENEBİLİR. RADYESTEZİ MEVCUTTUR KULLANMAYA BAKIN
radyestezide sınır yoktur Düşünün, sorun ,uygulayın ve kullanın.


Toplam 22 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
edirne
ustam bu çubuklardan bir takım daha istiyorum diğerlerini bir arkadaşa verdim geri vermiyor. kaybettim diyor bahaneler bitmiyor.
Bukalemun
site üzerinden tekrar sipariş verirseniz adresinize göndeririz. bidahada kimseye vermeyin siz 4 üncü kişisiniz çubuklarımızı çaldıran.
okan
Merhaba Bu çubukları kapıda ödeme olarak almak istiyorum ama alamıyorum kapıda ödemeniz yok mu.
Bukalemun
ciddi alıcılar kart ile alabilir ciddi alıcı olmayan Çoluk çocuk sipariş veriyor verdikleri siparişleri kargodan almıyorlar Bunlara Ödediğimiz Kargo paraları Çubuk fiyatlarını üçe katladı Ciddi olan alıcı kart ile alır. Sitemizden yapacağınız alışverişler SSL sertifikası ile korunmaktadır güvenlidir adres satırında yeşil kilit vardır zaten banka size mesaj gönderir Cep telefonuna gelen mesajı girmediğini sürece hiç kimse sizin adınıza kartınızla herhangi bir işlem yapamazsın tek yetkili yine Sizsiniz güvenebilirsiniz.
Misafir
Ustam altina duyarlimi
Bukalemun
dia manyetik yani mıknatıs tutmayan metallere duyarlı . altın gümüş bronz bakır prinç gibi. aradığınızdan sağ elde tutun
Mutlu
Selamın aleyküm reis ben kapıda ödeme ile almak istiyorum nasıl yapacağız
Bukalemun
bu kapıda ödeme ile ilgili yaşadığımız sıkıntıları yazdık. biz firma olduğumuz için bu gerekli. yada bır kısım kapara ile ciddi alıcı olduğunuzu anlamalıyız.
Mehmetçik
Mıknatıs tutmayan metallere duyarlı diye geçiyor. Adamın saydığı şeylerin hepsi mıknatısı gördümü aklını yetiriyor.
Bukalemun
yorumunuzdan bir mana çıkaramadım. mıknatıs tutmayan metaller mıknatısı görünce aklını yitiriyor nedir. çubuklar mı mıknatıs tutmayan metallere dönüyor. eğer o ise iyi birşey demek zaten istediğimiz o.
Mustafa
Selamün aleyküm kurban Mustafa Sabri alkan ben dün satın aldık ne zaman kargoya vereceksiniz birde bu çubuklar boşluk tespitinde kullanılabilir mi dört metre ile kısıtlımı
Bukalemun Alan Tarama
kargonuz bugün öğleden sonra gönderilecek. kullanma kılavuzunda boşluk ve derinlik ile ilgili bilgiler mevcut.
yalçın
ustam merhaba titamyum gr2 lerden aldım sizden memnunum . titamyumdan başka ne modeller var. onlaeın randımanalarıda bunlar kadar iyimi. onlardanda alalımmı. öneeiemisiniz. teşekkürler. yalnış yere yazmışım.
Bukalemun Alan Tarama
çubuklarımız gerçekten randımanlıdır . titanyumdan uygun fiyatlı şeffaf saplı var ve 4 lü titanyumlar var 4 lülerde çok iyi onlarıda öneririm ama elinizdeki zaten iyi bir çubuk başkasına gerek yok onada para vermeyin.
Kadir
Slmlar abim bu çubuklarin içerisinde hangi minareler var birde ise yaramaz sa iade garantisi varmı saygilar
Bukalemun Alan Tarama
içindekiler bize özel maddeler. işe yaramazsa iadesi var.
Süleyman sağlam
Kargo ödemeli yapa bilirmisiniz kart kullanmıyorum
Bukalemun Alan Tarama
bu 100 liralık olanlara kapıda ödememiz yok. kart olan birinden bulabilirsiniz. bizde ciddi alıcı olduğunuzu biliriz saygılar.
Bukalemun Alan Tarama
evet kapıda ödeme yapabilirsiniz. iletişimden telefonla arayıp adres veriniz.
Serkan
Reis bu çubuklar su bulmada etkili midir..
bkt
ustat evde sakladığım altınların yerini bulamıyorum. bu alet işime yararmı.
Bukalemun Alan Tarama
Tabiki bulabilirsiniz. fakat tecrubeniz beceriniz olmadan olmaz. onlarda önemli. ilk etepta biraz prarik yapmanız gerekebilir. kişiye göre değişir.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Benzer Ürünler
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?